קנייה בטוחה ✅ עד 12 תשלומים שווים ✅ ניתן לשלם גם בביט BIT

איך בוחרים מזנון?

המזנון הוא אחד הפריטים החשובים ביותר בעיצוב הסלון. יש הטוענים כי קו העיצוב כולו נקבע לא מעט באמצעות המזנון. מזנון מרחף מעניק לבית כולו מראה מודרני בעוד מזנון עומד עשוי עץ מלא כבד משרה אווירה כפרית. בבחירת המזנון נתייחס כמובן גם לשיקולים של נוחות, מידות, התאמת צבעים והעדפה אישית. חשוב לזכור שמזנון לא מחליפים בכל שנה וגם לא בכל 5 שנים, עלינו לבחור נכון ברהיט איכותי שאפשר יהיה להתאים לכמה סגנונות עיצוב.

יתרונות של מזנון מרחף

בעבור אלו שרוכשים לראשונה מזנון נסביר שדגמים של מזנון מרחף מותקנים על הקיר. אלו הם מזנונים ללא רגליים שמוצבות על רצפת הסלון. מזנון מרחף (צף) מעניק לבית כולו מראה מודרני וקליל יותר. היתרון המשמעותי ביותר הוא האפשרות לנקות בקלות את האזור שמתחת למזנון (אידאלי בעבור אלו שסובלים מאלרגיות לאבק או פרוות כלב/חתול). בהתקנת מזנון מרחף ההמלצה היא על תליית מסך הטלוויזיה על הקיר. יש להקפיד על התקנה איכותית, מקצועית ובטיחותית.

מה זה בעצם מזנון מודרני?

אם חשבתם עד היום שאין מנוס משבירת תכנית חיסכון רק בשביל לקנות מזנון חדש לבית – הגיע הזמן שתגלו את המזנונים המודרניים. הטכנולוגיה החדישה בענף הריהוט מעודד ייצור מהיר יותר של רהיטים והמחירים נקבעים בהתאם. כיום כבר אין חובה לפנות אל נגר ולהמתין מספר חודשים לבניית מזנון עץ מלא כבד. המזנון המודרני מעוצב בקווים נקיים, נוח לשימוש, קיים במספר צבעים או עיצובים ובעיקר, תואם את אורח החיים שלנו.

איזה מזנון כדאי לבחור?

מזנון מרחף מכניס את הבית סגנון מודרני וחדשני. המילה האחרונה בעיצוב חללי מגורים שייכת למזנונים מרחפים שמעניקים מראה נקי. אחרי יום עבודה רווי בגירויים וויזואליים וקוליים נרצה אל בית שמעוצב בקווים פשוטים, נקיים ואחידים. אם אתם מתגוררים בדירה שכורה ומתכננים מעברי דירה תכופים, מזנון רצפתי יהיה נוח יותר להעברה. נבחר את המזנון גם בהתאם לאורח החיים בבית. בבתים עם ילדים קטנים וחיות מחמד רהיטים קלים לניקוי מומלצים ובהתאם נמליץ על דגמים מרחפים שמאפשרים ניקוי של רצפת הסלון במלואה. אם השקעתם לא מעט בריצוף חדש לסלון – מזנון צף יבליט את האריחים.

השאר תגובה

כל הודעה חייבת לעבור אישור לפני הפרסום